Olympic Moves 2017 school final Amsterdam.

OLZ & OVZ doen mee met 64 leerlingen

Afgelopen periode zijn de voorrondes geweest van Olympic Moves en dit jaar hebben in totaal 64 leerlingen van het Openbaar VMBO en MAVO Zeist en Openbaar Lyceum Zeist het voor elkaar gekregen om de voorronde te winnen en door te gaan naar de finale in Amsterdam.
Olympic Moves wordt ieder jaar afgesloten met The School Final in en rondom het Olympisch Stadion. De 6000 ­finalisten reizen vrijdag 9 juni 2017 af naar Amsterdam om te strijden voor het kampioenschap voor scholen in 15 verschillende sporten en op wel 22 locaties! Een dag samen vol sport, plezier en show. Motto van deze Olympische dag is plezier beleven door te sporten met elkaar; ‘deelnemen is net zo belangrijk als winnen’!

Daarnaast is er ook een Olympic Moves eed die word afgelegd door de deelnemers

“In naam van alle leerlingen en docenten beloven wij samen deel te nemen. Met respect voor de spelregels, de scheidsrechters en onze tegenstanders. Hierbij halen wij het maximale uit onszelf, gedragen ons sportief en maken we plezier voor de glorie van de sport en de eer van onze school.”

De volgende leerlingen en collega’s zullen op vrijdag 9 juni onze school vertegenwoordigen
(de leerlingen van voetbal klas 3 en het schoolteam volgen nog):

Atletiek categorie meiden klas 3-4:
Anne Groot
Marit Hennink
Kira van den Ham
Maud Kaarsgaren

Korfbal schoolteam:
Anne van de Griendt A3B
Annelotte Bijlsma 1G
Bregje van der Ven 1F
Fenna Cavelaars 2D
Jesse Filius 2H
Loeka Lanting 1C
Roy van Witzenburg 2B
Sem de Wind A3b
Thijs Rodenburg H4a
Thijs van de Griendt A5b

Streetdance:
Draychelle Houtman 2G
Lieve Bouman k3d2
Roger van Kooij
David Engberts h3a
Kirsten Groenen t2b
Alyssa Slingerland t2b
Roos Berkman t3a
Thomas Bloemendal 01

Tennis categorie recreatief klas 1-2:
Jesper Kerkmeijer 1H
Bob Lips 1H

Schoolteam meisjes veldvoetbal
Marieke Smelik A6b
Carmel Honings H5c
Bernice Honings K3e1
Manon Panhuis H5a
Zahra Muller H4d
Ann Haaksman A4b
Noah Rookmaaker A4c
Masja Hoogendoorn A4c
Lisa van Wassenaar A4a
Pomme van Teeffelen A4b
Belainesh Vos K4S1
Aïsa van Wonderen A4a
Linde Veefkind A4a
Lara Jehee H4D
lobke Huitema H5B
Amber Bolks K4S1